Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 0.375-5-RP16
0.375-5-RP16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0.375-5-RP16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0.375-5-RP16
Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRAY 3/8"X 5YDS
(v ameriških dolarjih)
6 pcs
Product parameter
številka dela 0.375-5-RP16 Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRAY 3/8"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8099 pcs Podatkovni list RP16, 25, 32, 45, 62(F) Series
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 0.38" (9.65mm) 3/8"
Uporaba - Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0160" (16.0 mils, 0.406mm)
Temperaturno območje 200°F (93°C) Max Vrsta traku Double Coated, Double Sided