Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 1.75-5-4496B
1.75-5-4496B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1.75-5-4496B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1.75-5-4496B
Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLK 1 3/4"X 5YDS
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 1.75-5-4496B Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLK 1 3/4"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5229 pcs Podatkovni list 4462,66,92,96(B,W) Series Datasheet
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 1.75" (44.45mm) 1 3/4"
Uporaba - Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
Temperaturno območje 158°F (70°C) Max Vrsta traku Double Coated, Double Sided