Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 1.75-5-RP62
1.75-5-RP62
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1.75-5-RP62 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1.75-5-RP62
Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
(v ameriških dolarjih)
2 pcs
Product parameter
številka dela 1.75-5-RP62 Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2752 pcs Podatkovni list RP16, 25, 32, 45, 62(F) Series
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 1.75" (44.45mm) 1 3/4"
Uporaba - Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm)
Temperaturno območje 200°F (93°C) Max Vrsta traku Double Coated, Double Sided