Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 11-5-4492B
11-5-4492B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 11-5-4492B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 11-5-4492B
Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLACK 11"X 5YDS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 11-5-4492B Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLACK 11"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1532 pcs Podatkovni list 4462,66,92,96(B,W) Series Datasheet
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 11.00" (279.40mm)
Uporaba - Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm)
Temperaturno območje 158°F (70°C) Max Vrsta traku Double Coated, Double Sided