150234-5002-TH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 150234-5002-TH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 150234-5002-TH
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 2MM 34POS R/A 15GOLD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4707 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 150234-5002-TH Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 2MM 34POS R/A 15GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4707 pcs Podatkovni list 1502 Series Datasheet1502 Series Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VDC
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija 1502 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tray
Druga imena 0-00-51138-26429-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.179" (4.55mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.100" (2.54mm)