Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > 155240-6403-RB
155240-6403-RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 155240-6403-RB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 155240-6403-RB
Proizvajalec 3M
Opis 2MM LATCH/EJECT HEADER 40 CONTAC
(v ameriških dolarjih)
1050 pcs
Product parameter
številka dela 155240-6403-RB Proizvajalec 3M
Opis 2MM LATCH/EJECT HEADER 40 CONTAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14036 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija 1552
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tray Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 00051115606687
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Višina izolacije 0.425" (10.80mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 1.25A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.155" (3.94mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.150" (3.81mm)
Stik s fino debelino - post 200.0µin (5.08µm) Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Podobni izdelki
155240-5303-RB Image
  • del #:155240-5303-RB
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN HEADER 2MM 40POS R/A .155"
  • Na zalogi:13028
155240-6303-RB Image
  • del #:155240-6303-RB
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN HEADER 2MM 40POS VERT .155"