Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 2.5-5-4466B
2.5-5-4466B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 2.5-5-4466B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 2.5-5-4466B
Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLK 2 1/2"X 5YDS
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 2.5-5-4466B Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLK 2 1/2"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4253 pcs Podatkovni list 4462,66,92,96(B,W) Series Datasheet
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 2.50" (63.50mm) 2 1/2"
Uporaba - Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm)
Temperaturno območje 120°F (49°C) Max Vrsta traku Double Coated, Double Sided