Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 234-18MMX55M
234-18MMX55M
234-18MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 234-18MMX55M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 234-18MMX55M
Proizvajalec 3M
Opis TAPE MASKING NATURAL 0.71"X 60YD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 234-18MMX55M Proizvajalec 3M
Opis TAPE MASKING NATURAL 0.71"X 60YD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13555 pcs Podatkovni list 234 Series Tape
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 0.71" (18.00mm)
Uporaba Paint Bake, Medium Temp Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Temperaturno območje 250°F (121°C) - 30 minutes Vrsta traku Masking