Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RFI in EMI - Oklop in absorpcijskih materialov > 4.13-4-AB5010
4.13-4-AB5010
4.13-4-AB5010
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4.13-4-AB5010 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4.13-4-AB5010
Proizvajalec 3M
Opis SHEET PLYMR RS 104.9MMX3.65M REC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 4.13-4-AB5010 Proizvajalec 3M
Opis SHEET PLYMR RS 104.9MMX3.65M REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5598 pcs Podatkovni list
Kategorija RF / IF in RFID Premer 4.13" (104.9mm)
Debelina - na splošno 0.005" (0.13mm) Oblika Die Cut Rectangular