Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 5-468MP-1.5S
5-468MP-1.5S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 5-468MP-1.5S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 5-468MP-1.5S
Proizvajalec 3M
Opis TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 5-468MP-1.5S Proizvajalec 3M
Opis TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6520 pcs Podatkovni list Adhesive Transfer Tape Datasheet
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 1.50" (38.10mm) 1 1/2"
Uporaba General Purpose Debelina - nosilec, nosilec 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Debelina - lepilo 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) Debelina -
Temperaturno območje - Vrsta traku Adhesive Transfer
Rok za začetek uporabe Date of Shipment Rok uporabnosti 18 Months
Serija - Pakiranje Bulk
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 1.50" (38.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant