73F-375-50-NB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 73F-375-50-NB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 73F-375-50-NB
Proizvajalec 3M
Opis CONN QC RCPT 10-12AWG 0.375
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 73F-375-50-NB Proizvajalec 3M
Opis CONN QC RCPT 10-12AWG 0.375 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 232897 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 10-12 AWG
Prekinitev Crimp Tip terminala Standard
Širina zavihka 0.375" (9.53mm) Tab Debelina 0.050" (1.27mm)
Dolžina zavihka - Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena 00054007291657
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 1.230" (31.24mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer izolacije 0.250" (6.35mm)
Izolacija Non-Mating End Insulated Spol Female
Lastnosti - natančen opis 0.375" (9.53mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated