Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > D-Sub konektorji > 8R25-N001
8R25-N001
8R25-N001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8R25-N001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8R25-N001
Proizvajalec 3M
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 8R25-N001 Proizvajalec 3M
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5656 pcs Podatkovni list 8Rxx-x00x Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik -
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder Cup
Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) Material školjke, Dokončaj Steel
Serija 8000 Pakiranje Tray
Druga imena 00051115598081
3M10610
8R25N001
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Lastnosti -
natančen opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 3A