Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > 929400-01-15-RK
929400-01-15-RK
929400-01-15-RK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 929400-01-15-RK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 929400-01-15-RK
Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela 929400-01-15-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Oklepanje Unshrouded Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.535" (13.59mm)
Druga imena 929400E-01-15 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 15 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.110" (2.79mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 15 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.295" (7.49mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Podobni izdelki
929400-01-16 Image
  • del #:929400-01-16
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
  • Na zalogi:115074
929400-01-20-RK Image
  • del #:929400-01-20-RK
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS
  • Na zalogi:103909
929400-01-20 Image
  • del #:929400-01-20
  • Opis:CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS
  • Opis:CONN HEADER .100 SNGL STR 13POS