950458-6102-AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 950458-6102-AR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 950458-6102-AR
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 58POS 2MM VERT PCB
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 950458-6102-AR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 58POS 2MM VERT PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5689 pcs Podatkovni list 950zzz-6102-AR
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000V
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija 950 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Druga imena 0 00 51111 06116 9
DE500027276
S0 00 51111 06116 9
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 58 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 58 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.106" (2.69mm)