953238-2000-AR-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 953238-2000-AR-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 953238-2000-AR-TP
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 38POS 2MM VERT SMD
Product parameter
številka dela 953238-2000-AR-TP Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 38POS 2MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5721 pcs Podatkovni list 95x Series Datasheet9532xx-20x0-AR-xx Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000VDC
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija 953 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Druga imena 0 00 51111 04384 4
DE500030163
S0 00 51111 04384 4
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 38 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 38 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 1A