956218-2000-AR-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 956218-2000-AR-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 956218-2000-AR-TP
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 956218-2000-AR-TP Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5498 pcs Podatkovni list 9562xx-2xx0-AR-xx
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000VDC
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija 956 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Druga imena 0 00 51111 04620 3
9562182000ARTP
DE500030908
S0 00 51111 04620 3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.110" (2.79mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 18 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 1A