Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > 957210-2000-AR-TP
957210-2000-AR-TP
957210-2000-AR-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 957210-2000-AR-TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 957210-2000-AR-TP
Proizvajalec 3M
Opis CONN HDR 10POS 2MM VERT SMD 10AU
(v ameriških dolarjih)
4930 pcs
Product parameter
številka dela 957210-2000-AR-TP Proizvajalec 3M
Opis CONN HDR 10POS 2MM VERT SMD 10AU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68843 pcs Podatkovni list 957 SeriesInterconnect Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija 957
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 00051119900576
3M6488
9572102000ARTP
DE500037176
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.220" (5.60mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin