961122-6804-AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 961122-6804-AR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 961122-6804-AR |
|---|---|
| Proizvajalec | 3M |
| Opis | CONN HEADER VERT SGL 22POS GOLD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 961122-6804-AR | Proizvajalec | 3M |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HEADER VERT SGL 22POS GOLD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 80658 pcs | Podatkovni list | 961xxz-6x04-AR Series |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Voltage Rating | - |
| Prekinitev | Solder | Style | Board to Board |
| Oklepanje | Unshrouded | Serija | 961 |
| Razmik med vrsticami - parjenje | - | Pitch - parjenje | 0.100" (2.54mm) |
| Pakiranje | Bulk | Skupna dolžina kontakta | 0.496" (12.60mm) |
| Druga imena | 3M155862-22 961122-6804-AR-ND DE500042655 ZZ150353538 |
delovna temperatura | -25°C ~ 105°C |
| Število vrstic | 1 | Število naloženih pozicij | All |
| Število pozicij | 22 | Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Materialna ocena vnetljivosti | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Izolacijski material | Thermoplastic | Višina izolacije | 0.098" (2.50mm) |
| Barva izolacije | Black | Ingress Protection | - |
| Lastnosti | - | Tip pritrjevanja | Push-Pull |
| natančen opis | Connector Header Through Hole 22 position 0.100" (2.54mm) | Trenutna ocena | 2A |
| Vrsta kontakta | Male Pin | Kontaktiraj obliko | Square |
| Kontaktni material | Copper Alloy | Dolžina stika - post | 0.130" (3.30mm) |
| Dolžina kontakta - parjenje | 0.268" (6.80mm) | Stik s fino debelino - post | 39.4µin (1.00µm) |
| Končna debelina - parjenje | Flash | Stopite v stik - konec | Tin |
| Stik s koncem - parjenje | Gold | Vrsta priključka | Header |
| Aplikacije | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
961122-6404-AR - Proizvajalci:
3M - Opis:
CONN HEADER VERT SGL 22POS GOLD - Na zalogi: