Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - svet V, Direct Wire vkrcati > 99416-0016T
99416-0016T
99416-0016T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 99416-0016T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 99416-0016T
Proizvajalec 3M
Opis CONN 16POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4227 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 99416-0016T Proizvajalec 3M
Opis CONN 16POS .1X.1 IDC RIBBON PCB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4227 pcs Podatkovni list 994xx-0016T
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 28 AWG, Stranded
Serija 994 Razmik vrstic 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 80-6201-4890-0
MDM16T
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 16 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Feed Through natančen opis 16 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG, Stranded Through Hole
Stopite v stik s finišno debelino 100.0µin (2.54µm) Obrnite se na Dokončaj Tin-Lead
Vrsta priključka Ribbon Cable, DIP Header Barva Black
Končanje kabla IDC Kabelska višina 0.050" (1.27mm)
Plošča s stransko ploščo 0.100" (2.54mm)
Podobni izdelki
  • del #:9942 060500
  • Proizvajalci:Belden
  • Opis:CABLE 6COND 22AWG CHROME 500'
  • Na zalogi:149
9941 060100 Image
  • del #:9941 060100
  • Proizvajalci:Belden
  • Opis:CABLE 5COND 22AWG CHROME 100'
  • Na zalogi:636
99420-0016T Image
  • del #:99420-0016T
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN 20POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
  • Na zalogi:3981
 RFQ
99414-0016T Image
  • del #:99414-0016T
  • Proizvajalci:3M
  • Opis:CONN 14POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
  • Na zalogi:5798
 RFQ
  • Opis:CABLE 6COND 22AWG CHROME 100'
  • Na zalogi:691
  • Opis:CONN 24POS .1X.1 IDC RIBBON PCB
  • Opis:CONN 10POS .1X.1 IDC RIBBON PCB