CP2-SC055-G1-FJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CP2-SC055-G1-FJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CP2-SC055-G1-FJ
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET TYPE-C 55POS R/A
(v ameriških dolarjih)
1400 pcs
Product parameter
številka dela CP2-SC055-G1-FJ Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET TYPE-C 55POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 37053 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Press-Fit Serija MetPak™ CP2
Višina tona 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 00051119905656
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 5 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 55 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Upper Shield
natančen opis 55 Position Receptacle, Female Sockets Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)