Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > CT48BK175-L
CT48BK175-L
CT48BK175-L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CT48BK175-L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CT48BK175-L
Proizvajalec 3M
Opis 48" BLACK 175LB CABLE TIE
(v ameriških dolarjih)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
1250 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela CT48BK175-L Proizvajalec 3M
Opis 48" BLACK 175LB CABLE TIE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46116 pcs Podatkovni list Cable Ties Datasheet
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Standard, Locking
Premer 0.360" (9.14mm) Natezno trdnost 175 lbs (79.40 kg)
Serija - Pakiranje 50 per Pkg
Druga imena 000-51128-59322-6
3M127BKL
CT48BK175L
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - Približna 48.00"
Dolžina - Dejanska 3.99' (1.22m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti UV Resistant natančen opis Standard, Locking Black 14.70" (373.38mm) 0.360" (9.14mm) 175 lbs (79.40 kg) 3.99' (1.22m)
Barva Black Premer snopa 14.70" (373.38mm)