Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Pravokotni Cable Assemblies > M3UMK-6006R
M3UMK-6006R
M3UMK-6006R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M3UMK-6006R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M3UMK-6006R
Proizvajalec 3M
Opis IDC CABLE - MKS60K/MC60M/MCG60K
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela M3UMK-6006R Proizvajalec 3M
Opis IDC CABLE - MKS60K/MC60M/MCG60K Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Cable Assemblies Uporaba -
Ščitenje Unshielded Serija -
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm) Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Dolžina 0.500' (152.40mm, 6.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key, Strain Relief (Socket); Strain Relief (Card Edge) natančen opis 60 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00")