MTI18-250Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MTI18-250Q z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MTI18-250Q
Proizvajalec 3M
Opis MALE DISCONNECT NYLON 1=25PC BAG
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela MTI18-250Q Proizvajalec 3M
Opis MALE DISCONNECT NYLON 1=25PC BAG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16447 pcs Podatkovni list Wire Terminals Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 18-22 AWG
Prekinitev Crimp Tip terminala Standard
Širina zavihka 0.250" (6.35mm) Tab Debelina 0.032" (0.81mm)