Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > N3433-1002RB
N3433-1002RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi N3433-1002RB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela N3433-1002RB
Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 50POS .100" R/A GOLD
(v ameriških dolarjih)
1050 pcs
Product parameter
številka dela N3433-1002RB Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 50POS .100" R/A GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 22583 pcs Podatkovni list 3000 Series Three-Wall Header Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 3 Wall Serija 3000
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 00051111645321
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Višina izolacije 0.310" (7.87mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot, Mounting Flange
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 1.75A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.112" (2.84mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.240" (6.10mm)