P25E-034S-TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P25E-034S-TG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P25E-034S-TG
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 34POS .050" GOLD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5070 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela P25E-034S-TG Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 34POS .050" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5070 pcs Podatkovni list Interconnect Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Vrsta žice Ribbon Cable
Žični merilnik 30 AWG Serija P25E
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 04801146920
Število vrstic 2 Število pozicij 34
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti Feed Through
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks natančen opis 34 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 30 AWG