P50-080P-RR1-TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P50-080P-RR1-TG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P50-080P-RR1-TG
Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5174 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela P50-080P-RR1-TG Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5174 pcs Podatkovni list P50-zzzP-zzz-TG
Kategorija Priključki, Interconnects Serija Pak 50, P50
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 15000755908
Število vrstic 2
Število pozicij 80 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina nad ploščo 0.275" (6.99mm)
Lastnosti Board Lock natančen opis 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold