P50LE-068P1-SML-DA
P50LE-068P1-SML-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P50LE-068P1-SML-DA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P50LE-068P1-SML-DA
Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 68POS VERT SMD .050
(v ameriških dolarjih)
207 pcs
Product parameter
številka dela P50LE-068P1-SML-DA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 68POS VERT SMD .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17240 pcs Podatkovni list P50LE Series Plug
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija Pak 50, P50LE
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 5111174108
P50LE068P1SMLDA
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 68 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Višina izolacije 0.197" (5.00mm) Barva izolacije Brown
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Surface Mount 68 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 0.5A Vrsta kontakta Center Strip Contact