PK10M-080PP-TH2-DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PK10M-080PP-TH2-DA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PK10M-080PP-TH2-DA
Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 80POS 1MM R/A T/H
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PK10M-080PP-TH2-DA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 80POS 1MM R/A T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5892 pcs Podatkovni list PK10M-xxyPx-THx- xy Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija Pak 10, PK10M
Višina tona 0.039" (1.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 80000920399 Število vrstic 2
Število pozicij 80 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.343" (8.70mm)
Lastnosti Board Lock, Solder Retention natančen opis 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold