Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Splice ohišja, zaščito > SLIC-2.2X19-BA/SES
SLIC-2.2X19-BA/SES
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLIC-2.2X19-BA/SES z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLIC-2.2X19-BA/SES
Proizvajalec 3M
Opis AERIAL CLOSURE KIT
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela SLIC-2.2X19-BA/SES Proizvajalec 3M
Opis AERIAL CLOSURE KIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip Aerial Closure, Free-Breathing
Odprtje pločevine 14.00" (355.6mm) Serija SLiC™
Druga imena 00054007926061
3M162258
SLIC-2.2X19-BA/SES-ND
Število kablov 100 Pairs @ 24-26 AWG
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 19.00" (482.6mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Shield Bond Assembly 4462, Spiral End Seals Premer - znotraj 2.200" (55.88mm)
natančen opis Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 100 Pairs @ 24-26 AWG