Domov > Izdelki > Optoelektronika > Prikaz Moduli - LCD, OLED, grafični > GEN4-ULCD-50D
GEN4-ULCD-50D
GEN4-ULCD-50D
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GEN4-ULCD-50D z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GEN4-ULCD-50D
Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs
Product parameter
številka dela GEN4-ULCD-50D Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Optoelektronika Ogled območja 108.00mm W x 64.80mm H
Zaslon na dotik - Serija gen4
Druga imena 1613-1130 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C, SPI, TTL
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 5" (127.00mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA)