AD8250ARMZ-R7
AD8250ARMZ-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AD8250ARMZ-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AD8250ARMZ-R7
Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC OPAMP INSTR 10MHZ 10MSOP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela AD8250ARMZ-R7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC OPAMP INSTR 10MHZ 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12575 pcs Podatkovni list AD8250
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) ±5 V ~ 15 V
Napetost - vhodni odmik 70µV Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP
Ubi stopnja 25 V/µs Serija iCMOS®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Vrsta izhoda Push-Pull Druga imena AD8250ARMZ-R7-ND
AD8250ARMZ-R7TR
AD8250ARMZR7
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Trenutni - dobava 4.1mA Trenutni - izhod / kanal 37mA
Trenutne - vstopne pristranskosti 5nA Številka osnovnega dela AD8250
Vrsta ojačevalnika Instrumentation -3db Bandwidth 10MHz