ADP165ACBZ-1.2-R7
ADP165ACBZ-1.2-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADP165ACBZ-1.2-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADP165ACBZ-1.2-R7
Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4WLCSP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ADP165ACBZ-1.2-R7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG LINEAR 1.2V 150MA 4WLCSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 116703 pcs Podatkovni list ADP165,166 Series Datasheet
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) -
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 4-WLCSP (0.97x0.97)
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 4-UFBGA, WLCSP
PSRR 72dB ~ 62dB (100Hz ~ 1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena ADP165ACBZ-1.2-R7DKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 4-WLCSP (0.97x0.97) Tok - Supply (Max) 6.2µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2.4µA Trenutni - izhod 150mA