ADP2303ARDZ-3.3-R7
ADP2303ARDZ-3.3-R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADP2303ARDZ-3.3-R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADP2303ARDZ-3.3-R7
Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A 8SOIC
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
številka dela ADP2303ARDZ-3.3-R7 Proizvajalec ADI (Analog Devices, Inc.)
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 57700 pcs Podatkovni list ADP2302,03
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 3V
Napetost - Vhod (maks.) 20V Topologija Buck
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC-EP
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena ADP2303ARDZ-3.3-R7-ND
ADP2303ARDZ-3.3-R7TR
ADP2303ARDZ33R7
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 700kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Trenutni - izhod 3A