Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - Flip Flops > 74F112SCX
74F112SCX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F112SCX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F112SCX
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOIC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 74F112SCX Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC FF JK TYPE DUAL 1BIT 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4206 pcs Podatkovni list 74F112
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip JK Type Trigger Type Negative Edge
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Differential
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 6.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Set(Preset) and Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 19mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA
Frekvenca ure 105MHz Številka osnovnega dela 74F112