Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - Števci, Delilniki > 74F193PC
74F193PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F193PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F193PC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC COUNTER BINARY UP/DOWN 16-DIP
Product parameter
številka dela 74F193PC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC COUNTER BINARY UP/DOWN 16-DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5458 pcs Podatkovni list 74F193
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5V ~ 5.5V
Trigger Type Positive Edge Čas -
Paket naprave za dobavitelja 16-DIP Serija 74F
Ponastaviti Asynchronous Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 74F193
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število elementov 1
Število bitov na element 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Binary Counter
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Smer Up, Down
natančen opis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-DIP Count Rate 125MHz