74F365PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F365PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F365PC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16DIP
(v ameriških dolarjih)
850 pcs
Product parameter
številka dela 74F365PC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 150585 pcs Podatkovni list 74F365
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 16-DIP Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda 3-State Druga imena 74F365
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 6 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Non-Inverting 1 Element 6 Bit per Element 3-State Output 16-DIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 64mA