74F543PC
74F543PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F543PC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F543PC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 74F543PC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4075 pcs Podatkovni list 74F543
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 24-PDIP Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP (0.600", 15.24mm)
Vrsta izhoda 3-State Druga imena 74F543
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Transceiver, Non-Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA; 3mA, 64mA