Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - Flip Flops > 74F825SC
74F825SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 74F825SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 74F825SC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 24SOIC
Product parameter
številka dela 74F825SC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 24SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4215 pcs Podatkovni list 74F825
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tip D-Type Trigger Type Positive Edge
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda Tri-State, Non-Inverted
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 9.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Master Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 90mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA
Frekvenca ure 160MHz Številka osnovnega dela 74F825