FDI150N10
FDI150N10
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FDI150N10 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FDI150N10
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 57A I2PAK
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela FDI150N10 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 57A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79102 pcs Podatkovni list FDI150N10
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja I2PAK (TO-262) Serija PowerTrench®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 49A, 10V Odmik moči (maks.) 110W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4760pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 69nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis N-Channel 100V 57A (Tc) 110W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 57A (Tc)