FDMS86101DC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FDMS86101DC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FDMS86101DC
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 14.5A 8-PQFN
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela FDMS86101DC Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 14.5A 8-PQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 48630 pcs Podatkovni list FDMS86101DC
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja Dual Cool™56 Serija Dual Cool™, PowerTrench®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 14.5A, 10V Odmik moči (maks.) 3.2W (Ta), 125W (Tc)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-PowerTDFN
Druga imena FDMS86101DC-ND
FDMS86101DCTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3135pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 44nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 6V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 14.5A (Ta), 60A (Tc) 3.2W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount Dual Cool™56 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 14.5A (Ta), 60A (Tc)