Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > MAC16HCM
MAC16HCM
MAC16HCM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAC16HCM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MAC16HCM
Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRIAC 600V 16A TO220AB
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4326 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MAC16HCM Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRIAC 600V 16A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4326 pcs Podatkovni list MAC16HCDG, MG, NG
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V Tip Triac Standard
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Standard 600V 16A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 150A @ 60Hz Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single