Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RN73C2A412RBTG
RN73C2A412RBTG
RN73C2A412RBTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RN73C2A412RBTG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RN73C2A412RBTG
Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0805
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela RN73C2A412RBTG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 103380 pcs Podatkovni list RN73 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RN73, Holsworthy
Odpornost 412 Ohms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W