Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RP73D1J412RBTG
RP73D1J412RBTG
RP73D1J412RBTG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP73D1J412RBTG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP73D1J412RBTG
Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela RP73D1J412RBTG Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES SMD 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76754 pcs Podatkovni list RP73 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±15ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RP73, Holsworthy
Odpornost 412 Ohms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 8-1879744-8 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 412 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film