Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RQ73C2A412RBTD
RQ73C2A412RBTD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RQ73C2A412RBTD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RQ73C2A412RBTD
Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 412 OHMS 0.1% 1/5W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RQ73C2A412RBTD Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 412 OHMS 0.1% 1/5W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 253480 pcs Podatkovni list RQ73 Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RQ73
Odpornost 412 Ohms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 5-2176379-7
A140326TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 412 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film