1D16M1500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1D16M1500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 1D16M1500 |
|---|---|
| Proizvajalec | APEM Inc. |
| Opis | SWITCH JOYSTICK 6A 250V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| številka dela | 1D16M1500 | Proizvajalec | APEM Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH JOYSTICK 6A 250V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 690 pcs | Podatkovni list | 1000 Series Datasheet |
| Kategorija | stikala | Voltage Rating - AC | 250V |
| Napetost - oskrba | - | Tip | Joystick, 2 - Axis |
| Sklop zaključka | Solder Lug | Funkcija stikala | 8-Way Directional |
| Serija | 1000 | Mere izreza plošče | Circular - 22.00mm Dia |
| Izhod | Digital (Mechanical Switch) | Druga imena | 1040-1160 |
| delovna temperatura | -20°C ~ 50°C | Operativna sila | - |
| Tip montaže | Panel Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mehansko življenje | 5,000,000 Cycles | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 10 Weeks |
| Funkcije, ekstra | 1 Pushbutton | Lastnosti | Includes Limiter and Bezel Set |
| Električno življenje | - | natančen opis | Joystick, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| Trenutna ocena | 6A (AC) | Kontaktni material | Silver (Ag) |
| Obrnite se na Dokončaj | Gold | Tip aktuatorja | Joystick |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
1D13DL - Proizvajalci:
Altech Corporation - Opis:
1D13DL 13A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi:
- del #:
1D16DL - Proizvajalci:
Altech Corporation - Opis:
1D16DL 16A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi:
1D1UL - Proizvajalci:
1D1UL 1A CIRCUIT BREAKER D CHAR - Na zalogi:
1D15UL - Proizvajalci:
CIR BRKR THRM-MAG 15A LEVER - Na zalogi:
6393
1D15DL - Proizvajalci:
1D15DL 15A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi:
1D16UL - Proizvajalci:
1D16UL 16A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi:
1D16UM - Proizvajalci:
CIR BRKR THRM-MAG 16A LEVER - Na zalogi:
8203
1D1DL - Proizvajalci:
1D1DL 1A CIRCUIT BREAKER D CHAR - Na zalogi:
1D13UL - Proizvajalci:
1D13UL 13A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi:
1D1UM - Proizvajalci:
CIR BRKR THRM-MAG 1A LEVER - Na zalogi:
1D15UM - Proizvajalci:
1D13UM - Proizvajalci:
1D13UM 13A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi:
1D12UL - Proizvajalci:
1D12UL 12A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi:
1D12DL - Proizvajalci:
1D12DL 12A CIRCUIT BREAKER D CHA - Na zalogi: