Domov > Izdelki > stikala > stikala z gumbom > AV09C7L3D2406K
AV09C7L3D2406K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AV09C7L3D2406K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AV09C7L3D2406K
Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 810 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
40 pcs
Product parameter
številka dela AV09C7L3D2406K Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 810 pcs Podatkovni list AV Series 19mm
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 24V
Tip Vandal Resistant, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Off-Mom Serija AV
Mere izreza plošče Circular - 19.20mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Napetost osvetlitve (nominalno) 2 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Red
Lastnosti Sealed - Fully Električno življenje 1,000,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Vandal Resistant, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 50mA (DC)