CT41001N000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CT41001N000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | CT41001N000 |
|---|---|
| Proizvajalec | APEM Inc. |
| Opis | SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 40 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | CT41001N000 | Proizvajalec | APEM Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH TOGGLE DPST 10A 125V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4681 pcs | Podatkovni list | CT Series Datasheet |
| Kategorija | stikala | Voltage Rating - DC | 28V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Sklop zaključka | Screw Terminal |
| Funkcija stikala | On-Off | Serija | CT |
| Mere izreza plošče | Circular - 12.20mm Dia | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 679-3607 | delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Panel Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Napetost osvetlitve (nominalno) | - |
| Vrsta osvetlitve, barva | - | Osvetlitev | Non-Illuminated |
| Lastnosti | Sealed - Fully | Električno življenje | 10,000 Cycles |
| natančen opis | Toggle Switch DPST Panel Mount | Trenutna ocena | 10A (AC), 15A (DC) |
| Circuit | DPST | Bushing Thread | 15/32-32 |
| Tip aktuatorja | Standard Round | Material aktuatorja | Nickel Plated |
| Dolžina aktuatorja | 17.50mm |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
CT4072 - Proizvajalci:
Cal Test Electronics - Opis:
100MHZ DX PROBE 100/200/500/1000 - Na zalogi:
- del #:
CT4122 - Proizvajalci:
Cal Test Electronics - Opis:
USB POWER LEAD 200CM 2.1MM +P - Na zalogi:
DIFF PROBE 70MHZ 10X/100X 70V/70 - Na zalogi: