Domov > Izdelki > stikala > DIP stikala > PT65121L254
PT65121L254
PT65121L254
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PT65121L254 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PT65121L254
Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela PT65121L254 Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH ROTARY DIP SP4T 150MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26270 pcs Podatkovni list PT65 Series
Kategorija stikala Pralni Yes
Voltage Rating 24VDC Sklop zaključka PC Pin
Serija PT65 Višina tona 0.100" (2.54mm), Full
Pakiranje Tube Druga imena 679-1922
PT65121L254-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Število pozicij 4
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 10,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm) Lastnosti Sealed - Flux Protection
Električno življenje - natančen opis Dip Switch SP4T 4 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 150mA 24VDC
Trenutna ocena 150mA Kontaktni material Phosphor Bronze