Domov > Izdelki > stikala > DIP stikala > PT65302L254
PT65302L254
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PT65302L254 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PT65302L254
Proizvajalec APEM Inc.
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 150MA 24V
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela PT65302L254 Proizvajalec APEM Inc.
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 150MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16518 pcs Podatkovni list PT65 Series Datasheet
Kategorija stikala Pralni Yes
Voltage Rating 24VDC Sklop zaključka PC Pin
Serija PT65 Višina tona 0.100" (2.54mm), Full
Pakiranje Tray delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000 Cycles
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm) Lastnosti Sealed - Flux Protection
Električno življenje - natančen opis Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 150mA 24VDC
Trenutna ocena 150mA Kontaktni material Phosphor Bronze