Domov > Izdelki > stikala > Preklop stikala > TL36P000200
TL36P000200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TL36P000200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TL36P000200
Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela TL36P000200 Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 22619 pcs Podatkovni list TL Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 20V
Voltage Rating - AC 20V Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-On Serija TL
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 60,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch SPDT Through Hole Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)
Circuit SPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Nickel Plated
Dolžina aktuatorja 9.40mm